Blogi

Filtreeri postitusi

AUTOJUHTIMISEST VANEMAS EAS

Vanus ei ole vastunäidustus autojuhtimisel, küll aga on rida haiguseid, millega autojuhtimine ei ole ohutu. Vastuvõtul teostatud tervisekontroll on piiratud ja olulised probleemid ei pruugi selguda.
Loe lisaks

TERVISELIIKUMISEST

Selle postituse ülim mõte on kaasteeliste julgustamine paraja koormusega liikumiseks, see on tervise üks tugisammastest
Loe lisaks

TÕSTAMAA SUUSARAJAD. SOOVITUSI TERVISELIIKUMISEKS

Seda postitust ajendas kirjutama meie endise Tõstamaa valla viimase vallavanema, hr. Toomas Rõhu tunnustus. Perearst Madis lahendas jälle muret tekitava olukorra. Nimelt on Toomas Rõhu meie kogukonna spordientusiast, tema algatas Tõstamaa jooksu, kutsus kokku eduka võrkpalli naiskonna ja hoolitseb suusaradade eest, kui muidugi on lund.
Loe lisaks

Raviasutuste ligipääsetavusest Pärnumaa näitel

Tere sõbrad !
Seekord tutvustan pikemalt teemat, mida puudutasin juba paari kuu eest. Raviasutuste ligipääsetavusest Pärnumaa näitel. Kahjuks ei saa ma rääkida-näidata seda, kui hästi kõik on. Kahjuks vastupidi. Sain tõuke selle videofilmi tegemiseks, kui Pärnu lähedalt, toodi eakas patsient tõsise terviseseisundiga Tõstamaale. Tema saatjatel oli kaasas mobiiliga tehtud video selle haige taarumisest ühe perearstikeskuse trepil. Olen vapustatud ja ei saa teisiti, kui pean sellest rääkima. Seda soovisid ka tema omaksed. Olen üheks maailma paremaks paigaks muutmise võtteks valinud kirjutamise, rääkimise ja ka oma hobi- videograafia. See, et pisikesed perearstikerskused peavad tegelema kõigega ei ole mõistlik. Ja ei ole normaalne, et kõik räägivad oma kannatustest seoses ühe soliidse raviasutuse uksega, kuid midagi ei muutu. Kui me näeme ja vaikime, siis oleme mõneti kaasosalised. Sellest minu püüdlused.
Head vaatamist !

Loe lisaks